کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی زیست شناسی جانوری کنکور 99

رشته زیست شناسی جانوری از رشته های زیر گروه دو کنکور تجربی است که هر ساله تعدادی از دانشگاه روزانه، شبانه، آزاد، پیام نور و … آن را ارائه می دهند. پذیرش این رشته در برخی از دانشگاه ها مثل دانشگاه روزانه وشبانه فقط به صورت با کنکور انجام می گیرد اما تعدادی دیگر از دانشگاه ها بدون کنکور نیز رشته زیست شناسی جانوری را ارائه می دهند. اگر شما علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های برتر روزانه و شبانه هستید حتما باید رتبه مناسبی را در سهمیه خود به دست آورید تا امکان پذیرش داشته باشید. به همین منظور،در ادامه مطلبی را در رابطه با آخرین رتبه و تراز قبولی رشته زیست شناسی جانوری کنکور 99 تهیه کرده ایم.

 

رتبه قبولی زیست شناسی جانوری کنکور 99 | روزانه

رشته زیست شناسی جانوری در تعدادی از دانشگاه های روزانه از جمله دانشگاه تهران، شهیدبهشتی، خوارزمی، اراک و … ارائه می شود که رتبه‌ی قبولی هر یک از این دانشگاه در رشته مذکور متفاوت است و شما با توجه به رتبه‌ای که کسب کرده اید، امکان قبولی در یکی از این دانشگاه را خواهید داشت. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

 

سهمیه ایثارگران 25 درصد

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه رازی کرمانشاه 7045
دانشگاه شهرکرد 11142

 

سهمیه ایثارگران 5 درصد

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه شهید چمران اهواز 11204

 

منطقه یک | رتبه قبولی زیست شناسی جانوری کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 3245
دانشگاه شهید بهشتی 5482
دانشگاه قم 16542

 

منطقه دو | رتبه قبولی زیست شناسی جانوری کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 4102
دانشگاه شهید بهشتی 3924
دانشگاه فردوسی – مشهد 7124
دانشگاه رازی کرمانشاه 9201

 

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 3514
دانشگاه فردوسی – مشهد 5302

 

مشاوره انتخاب رشته زیست شناسی جانوری

در این مطلب ملاحظه کردید که قبولی در دانشگاه های روزانه و نوبت دوم که رشته زیست شناسی جانوری را ارائه می دهند، تنها به صورت با کنکور امکان پذیر است و حتما باید علاوه بر شرکت در کنکور تجربی رتبه لازم را نیز به دست آورید و در غیر این صورت شرایط قبولی را نخواهید داشت. 

نکته مهمی که بسیاری از شما داوطلبان کنکوری عزیز از آن غافل هستید، تاثیر انتخاب رشته صحیح و اصولی در افزایش شانس قبولی است. بیشتر شما نمی دانید که فرم انتخاب رشته چگونه باید تنظیم شود، اولویت بندی کد رشته ها به چه صورت باید باشد و یا راهکارهای افزایش شانس قبولی چیست و همینطور اغلب داوطلبان کنکوری با همین اطلاعات غلط و ناقصی که دارند انتخاب رشته را انجام می دهند و پس از اعلام نتایج متوجه می شوند که چه اشتباه جبران ناپذیری مرتکب شده اند.

به همین دلیل توصیه می کنیم که حتما برای انتخاب رشته خود اطلاعات کافی را درمورد رشته و دانشگاه ها به دست آورید و حتما هم از مشاوران توانمند راهنمایی بگیرید. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته زیست شناسی جانوری کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

 

سوالات متداول

رشته زیست شناسی جانوری را کدام دانشگاه ها ارائه می دهند؟

دانشگاه های روزانه، شبانه، آزاد و … رشته زیست جانوری را ارائه می دهند.

آیا رشته زیست شناسی جانوری در دانشگاه ازاد نیز ارائه می شود؟

بله، دانشگاه آزاد نیز رشته زیست شناسی جانوری را ارائه می دهد.

آیا رشته زیست شناسی جانوری به صورت بدون کنکور ارائه می شود؟

بله، در دانشگاه آزاد تمام ظرفیت پذیرش رشته زیست شناسی جانوری به صورت با کنکور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره