کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی اتاق عمل پردیس کنکور ۱۴۰۰

رتبه قبولی اتاق عمل پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰ چند می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه تجربی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. اگر شما از داوطلبان کنکور سراسری تجربی هستید و علاقه مند به تحصیلی در رشته اتاق عمل از رشته های پیراپزشکی این آزمون در دانشگاه های پردیس خودگردان می‌باشید، علاوه بر کسب رتبه مناسب بایستی که یک انتخاب رشته درست نیز انجام دهید تا با توجه به رتبه ای که حاصل عملکردتان است، یک نتیجه خوب را برای خود رقم بزنید. شما می‌توانید از آخرین رتبه های قبولی رشته اتاق عمل در دانشگاه های پردیس خودگردان سال های گذشته استفاده کنید. به همین منظور در ادامه این مطلب آخرین رتبه قبولی رشته اتاق عمل پردیس خودگردان بین الملل کنکور 1400 را ارائه کرده ایم.

آخرین رتبه قبولی اتاق عمل پردیس کنکور ۱۴۰۰

دانشگاه های پردیس خودگردان یک شعبه از دانشگاه های دولتی می‌باشند که قبولی راحت تری نسبت به دانشگاه های دولتی دارند اما به دلیل اینکه از دانشگاه های خوب کشور هستند، نیازمند کسب رتبه مناسب می‌باشند. برای مشاهده انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

متقاضیان بایستی به این نکته توجه کنند که داوطلبان برای قبولی در رشته اتاق عمل باید به رتبه خود در سهمیه توجه کنند. از سهمیه های موثر در کنکور سراسری و قبولی در رشته اتاق عمل دانشگاه های پردیس خودگردان، سهمیه ایثارگران 25 درصد ظرفیت، سهمیه ایثارگران 5 درصد ظرفیت، سهمیه منطقه یک، سهمیه منطقه دو و سهمیه منطقه سه می‌باشد که در ادامه آخرین رتبه های قبولی این رشته را به تفکیک سهمیه ارائه کرده ایم.

سهمیه ایثارگران 25 درصد

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی قم 3153
دانشکده علوم پزشکی لارستان 5059

سهمیه ایثارگران 5 درصد

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 4086

منطقه یک | رتبه قبولی اتاق عمل پردیس کنکور ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان 8015
دانشگاه علوم پزشکی البرز – کرج 6207

منطقه دو | رتبه قبولی اتاق عمل پردیس کنکور ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز 13715
دانشگاه علوم پزشکی کاشان 9304

منطقه یک سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 13766
دانشگاه علوم پزشکی قم 15436

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

مشاوره انتخاب رشته اتاق عمل پردیس خودگردان

مرکز مشاوره تحصیلی دانتل سعی در جمع آوری آخرین رتبه‌های قبول شدگان رشته اتاق عمل در دانشگاه های پردیس ارائه دهنده این رشته داشته است که در متن مقاله نیز به آنها اشاره کردیم. داوطلبانی که قصد دارند رشته اتاق عمل را در دانشگاه های پردیس خودگردان انتخاب کنند، می‌توانند از رتبه‌های پذیرفته شده در کنکورهای گذشته، استفاده کنند. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

گاها داوطلبی یک کد رشته محل اتاق عمل را در دانشگاه پردیس خودگردانی درنظر دارد که از آخرین رتبه قبول شدن آن اطلاعاتی در دسترس نیست، در این موقعیت داوطلب از کجا باید بداند آیا در آن کد رشته محل شانس قبول شدن دارد و یا خیر. برای این منطور متقاضی رشته اتاق عمل می‌تواند از یک مشاوره با تجربه که دارای شناخت و اطلاعات خوبی پیرامون انتخاب رشته است، کمک بگیرند تا تمامی جوانب یک انتخاب را برای داوطلب شرح دهد و در چینش صحیح الویت ها درصد خطا را به صفر برساند.

مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل با تجربه فراوان در زمینه انتخاب رشته آماده کمک و اطلاع رسانی به شما داوطلبان عزیز هستند که شما می‌توانید با تماس با این مرکز با مشاوران ما در ارتباط باشید. 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه قبولی رشته اتاق عمل کنکور ۱۴۰۰ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

سوالات متداول

ملاک قبولی در رشته اتاق عمل در دانشگاه های پردیس خودگردان چه می باشد؟

ملاک قبولی رتبه ای است که داوطلب در سهمیه بدست آورده است.

آیا متقاضیان رشته اتاق عمل می توانند برای انتخاب رشته، از رتبه های پذیرفته شدگان ۱۴۰۰ استفاده کنند؟

بله، تمامی علاقه مندان به انتخاب رشته پس از دریاقت نتایج اولیه خود می توانند به کمک آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان اتاق عمل پردیس کنکور نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان رشته اتاق عمل در دانشگاه‌های پردیس خودگردان به چه صورت است؟

رتبه‌های پذیرفته شدگان با توجه به فاکتورهای مختلفی در دانشگاه‌های مختلف تعیین می شود که در متن مقاله به آن ها اشاره کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره