انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

آخرین رتبه و تراز قبولی رشته اتاق عمل پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98

اگر شما از داوطلبان کنکور سراسری تجربی هستید و علاقه مند به تحصیلی در رشته اتاق عمل از رشته های پیراپزشکی این آزمون در دانشگاه های پردیس خودگردان می‌باشید، علاوه بر کسب رتبه مناسب بایستی که یک انتخاب رشته درست نیز انجام دهید تا با توجه به رتبه ای که حاصل عملکردتان است، یک نتیجه خوب را برای خود رقم بزنید. شما می‌توانید از آخرین رتبه های قبولی رشته اتاق عمل در دانشگاه های پردیس خودگردان سال های گذشته استفاده کنید. به همین منظور در ادامه این مطلب آخرین رتبه و تراز قبولی رشته اتاق عمل پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98 را ارائه کرده ایم، برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رشته اتاق عمل می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

آخرین رتبه قبولی اتاق عمل پردیس کنکور 98

دانشگاه های پردیس خودگردان یک شعبه از دانشگاه های دولتی می‌باشند که قبولی راحت تری نسبت به دانشگاه های دولتی دارند اما به دلیل اینکه از دانشگاه های خوب کشور هستند، نیازمند کسب رتبه مناسب می‌باشند.

متقاضیان بایستی به این نکته توجه کنند که داوطلبان برای قبولی در رشته اتاق عمل باید به رتبه خود در سهمیه توجه کنند. از سهمیه های موثر در کنکور سراسری و قبولی در رشته اتاق عمل دانشگاه های پردیس خودگردان، سهمیه ایثارگران 25 درصد ظرفیت، سهمیه ایثارگران 5 درصد ظرفیت، سهمیه منطقه یک، سهمیه منطقه دو و سهمیه منطقه سه می‌باشد که در ادامه آخرین رتبه های قبولی این رشته را به تفکیک سهمیه ارائه کرده ایم.

بخوانید: انتخاب رشته کنکور سراسری 1400

 

سهمیه ایثارگران 25 درصد ظرفیت

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی قم3153
دانشکده علوم پزشکی لارستان5059

 

سهمیه ایثارگران 5 درصد ظرفیت

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری4086

 

منطقه یک | رتبه قبولی اتاق عمل پردیس کنکور 98

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان8015
دانشگاه علوم پزشکی البرز – کرج6207

 

منطقه دو | رتبه قبولی اتاق عمل پردیس کنکور 98

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز13715
دانشگاه علوم پزشکی کاشان9304

 

منطقه یک سه

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان13766
دانشگاه علوم پزشکی قم15436

بخوانید: رتبه و تراز در انتخاب رشته کنکور سراسری 98-99

 

مشاوره انتخاب رشته اتاق عمل پردیس خودگردان

مرکز مشاوره تحصیلی دانتل سعی در جمع آوری آخرین رتبه‌های قبول شدگان رشته اتاق عمل در دانشگاه های پردیس ارائه دهنده این رشته داشته است که در متن مقاله نیز به آنها اشاره کردیم. داوطلبانی که قصد دارند رشته اتاق عمل را در دانشگاه های پردیس خودگردان انتخاب کنند، می‌توانند از رتبه‌های پذیرفته شده در کنکورهای گذشته، استفاده کنند.

گاها داوطلبی یک کد رشته محل اتاق عمل را در دانشگاه پردیس خودگردانی درنظر دارد که از آخرین رتبه قبول شدن آن اطلاعاتی در دسترس نیست، در این موقعیت داوطلب از کجا باید بداند آیا در آن کد رشته محل شانس قبول شدن دارد و یا خیر. برای این منطور متقاضی رشته اتاق عمل می‌تواند از یک مشاوره با تجربه که دارای شناخت و اطلاعات خوبی پیرامون انتخاب رشته است، کمک بگیرند تا تمامی جوانب یک انتخاب را برای داوطلب شرح دهد و در چینش صحیح الویت ها درصد خطا را به صفر برساند.

مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با تجربه فراوان در زمینه انتخاب رشته آماده کمک و اطلاع رسانی به شما داوطلبان عزیز هستند که شما می‌توانید با تماس با این مرکز با مشاوران ما در ارتباط باشید.

بخوانید: مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 1400

 

سوالات متداول

  • ملاک قبولی در رشته اتاق عمل در دانشگاه های پردیس خودگردان چه می‌باشد؟

ملاک قبولی داوطلبان در رشته اتاق عمل در دانشگاه های پردیس خودگردان، رتبه‌ای است که داوطلب در سهمیه بدست آورده است که از سهمیه های موثر در کنکور سراسری، سهمیه ایثارگران و سهمیه مناطق می باشد که در متن مقاله به آنها اشاره کردیم.

  • آیا متقاضیان رشته اتاق عمل می‌توانند برای انتخاب رشته، از رتبه‌های قبول شدگان کنکور 98 استفاده کنند؟

بله، تمامی علاقه مندان به انتخاب رشته پس از دریافت نتایج اولیه خود می‌توانند به کمک آخرین رتبه‌های قبول شدگان اتاق عمل پردیس کنکور 98 نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

  • آخرین رتبه قبولی رشته اتاق عمل در دانشگاه های پردیس خودگردان به چه صورت است؟

آخرین رتبه‌های قبول شدگان رشته اتاق عمل در دانشگاه های پردیس خودگردان با توجه به فاکتورهای مختلفی در دانشگاه های مختلف تعیین می شود که در متن مقاله به آن ها اشاره کردیم.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته اتاق عمل پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره