کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه پذیرفته شدگان گفتار درمانی ۱۴۰۰

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه پذیرفته شدگان گفتار درمانی ۱۴۰۰ چند است؟ با توجه به این که ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته گفتار درمانی در مقایسه با بسیاری از رشته‌های علوم پزشکی دیگر محدود است، قبولی در این رشته تنها برای افرادی امکان‌پذیر خواهد بود که رتبه و تراز مناسبی کسب کنند. طبیعی است که دستیابی به رتبه مناسب در کنکور ۱۴۰۰ نیازمند یک برنامه ریزی منسجم و دقیق است. یکی از راه‌هایی که با به کارگیری آن می‌توان شانس کسب قبولی در رشته گفتار درمانی را افزایش داد، اطلاع از آخرین رتبه قبولی است. با توجه به اهمیت و تاثیر این موضوع، در این مقاله به معرفی آخرین رتبه پذیرفته شدگان گفتار درمانی 1400 پرداخته شده است.

 

رتبه پذیرفته شدگان گفتار درمانی ۱۴۰۰ | روزانه

دوره‌های روزانه همیشه جز نخستین انتخاب‌های داوطلبان در انتخاب رشته است. متقاضیان رشته گفتار درمانی نیز انتظار دارند تا رتبه‌ای را به دست آورند که توسط آن شرایط تحصیل در دوره‌های روزانه را داشته باشند.

در ادامه اطلاعات مربوط به آخرین رتبه پذیرفته شدگان گفتار درمانی ۱۴۰۰ دانشگاه روزانه برای سه سهمیه منطقه 1، 2 و 3 ارائه شده است. لازم به ذکر است که سهمیه مناطق برای هر داوطلب با توجه به محل تحصیل دوران سه سال آخر دبیرستان وی تعیین می‌شود. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور سراسری تجربی کلیک کنید.

 

منطقه یک | رتبه پذیرفته شدگان گفتار درمانی 1400

آخرین رتبه پذیرفته شدگان گفتار درمانی ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 4248
دانشگاه علوم پزشکی ايران 4561
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران 4957
دانشگاه علوم پزشکی تبريز 5473
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 5861
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور- اهواز 5249
دانشگاه علوم پزشکی همدان 7248

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه دو

آخرین رتبه پذیرفته شدگان گفتار درمانی ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران 4155
دانشگاه علوم پزشکی ايران 7458
دانشگاه علوم علوم بهزيستي وتوانبخشي تهران 7243
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 9293
دانشگاه علوم پزشکي اصفهان 9748
دانشگاه علوم پزشکي همدان 10778
دانشگاه علوم پزشکي اراک 11521
دانشگاه علوم پزشکی جندي شاپور – اهواز 8034
دانشگاه علوم پزشکی شیراز 8744

 

منطقه سه | رتبه پذیرفته شدگان گفتار درمانی 1400

آخرین رتبه پذیرفته شدگان گفتار درمانی ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکي تهران 4993
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 7244
دانشگاه علوم پزشکی ايران 5846
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 6896
دانشگاه علوم پزشکی شيراز 6745
دانشگاه علوم پزشکی اراک 8177
دانشگاه علوم پزشکي تبريز 7839
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران 4852
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور / اهواز 5961
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

 

مشاوره انتخاب رشته گفتار درمانی

گفتار درمانی یکی از علوم پزشکی مهم و با ارزشی است که حضور متخصصان این علم در هر جامعه‌ای ضروری است. ویژگی‌های منحصر به فرد علم گفتار درمانی موجب شده تا زمینه شغلی خوبی برای فارغ التحصیلان این رشته فراهم شود. از طرفی ظرفیت محدود پذیرش در رشته گفتار درمانی تنها در دانشگاه روزانه و پردیس، رقابت تنگاتنگی بین داوطلبان ایجاد کرده است. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور سراسری تجربی کلیک کنید.

دستیابی به رتبه قبول شدن دانشگاه روزانه تنها به شرط عملکرد خوب داوطلب امکان‌پذیر خواهد شد. عملکرد خوب هر داوطلبی نیز ابتدا  نیاز به پیش مطالعه مناسب و سپس انتخاب رشته با کیفیت دارد. بررسی آخرین رتبه پذیرفته شدگان گفتار درمانی ۱۴۰۰ می‌تواند معیار و مبنایی برای راهنمایی داوطلبان باشند.

به طور معمول ابهامات و سوالات مکرری در رابطه با فرایند برنامه ریزی و انتخاب رشته و چکونگی بهره گرفتن از آخرین رتبه‌های قبولی بین داوطلبان ایجاد می‌شود. یکی از توصیه‌های مهم به داوطلبان این است که برای داشتن عملکردی قابل قبول در تمام مراحل کنکور، از راهنمایی مشاوران و کارشناسان بهره بگیرند.

در این راستا، داوطلبان می‌توانند راهنمایی‌های مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل را در اختیار گرفته و مطابق با این مشاوره به بهترین نتیجه ممکن دست یابند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه پذیرفته شدگان گفتار درمانی ۱۴۰۰ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. آخرین رتبه پذیرفته شدگان گفتار درمانی 1400 برای دانشگاه‌های سراسری چند است؟

    امکان تحصیل در رشته گفتار درمانی در حال حاضر در دانشگاه روزانه و پردیس امکان‌پذیر است. در متن مقاله آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان بر اساس سهمیه مناطق ارائه شده است.

  2. اطلاع از رتبه پذیرفته شدگان گفتار درمانی ۱۴۰۰ چه تاثیری در فرایند انتخاب رشته خواهد داشت؟

    اطلاع از رتبه‌های پذیرفته شدگان گفتار درمانی به داوطلب کمک می‌کند تا کد رشته‌های مربوط به گفتار درمانی را به شکلی بچیند که بیشترین شانس قبولی در آن را داشته باشد.

  3. سهمیه مناطق چه تاثیری در رتبه کنکور داوطلبان دارند؟

    سهمیه مناطق برای هر داوطلب با توجه به محل تحصیل او در سه سال آخر دبیرستان تعیین می‌شوند. ارزیابی رتبه نهایی داوطلبان نیز بر اساس این سهمیه‌ها تعیین می‌شود.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره