کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس کنکور 99

برای تحصیل در رشته گفتار درمانی لازم است در کنکور گروه علوم تجربی شرکت داشت. به طور معمول دانشگاه پردیس بعد از دانشگاه روزانه از اولویت‌های انتخاب رشته داوطلبان علاقه‌مند به رشته گفتار درمانی است. به عبارت بهتر درحال حاضر تحصیل در رشته گفتار درمانی تنها در دانشگاه‌های روزانه و پردیس خودگردان امکان‌پذیر است. یکی از مهمترین این راهکارها بررسی رتبه‌های قبولی گفتار درمانی کنکور سال‌های پیشین است. در این مقاله به معرفی آخرین رتبه و تراز قبولی رشته گفتار درمانی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 پرداخته شده است.

 

رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس کنکور 99

آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی دانشگاه پردیس خودگردان در کنکور 99 با توجه به سهمیه سه منطقه شامل سه گروه است. متقاضیان متناسب با محل سکونت و محل تحصیل دوران دبیرستان خود می‌توانند این رتبه‌ها را مورد بررسی قرار دهند. سهمیه منطقه 1 و 2 و 3 به ترتیب مربوط به کلان‌شهرها، مراکز استان‌ها و شهرستان‌های کوچک است. در ادامه آخرین رتبه‌های مربوط به کنکور 98 برای دانشگاه پردیس به طور جداگانه برای سه منطقه ارائه شده است. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی ۱۴۰۰ کلیک کنید.

 

منطقه یک | رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 4875
دانشگاه علوم پزشکی تهران  3724
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 6013
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور-اهواز 6120
دانشگاه علوم پزشکی تبريز 6017
 دانشگاه علوم پزشکی شيراز 5985

 

منطقه دو | رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی تهران  3954
دانشگاه علوم پزشکی همدان  11035
دانشگاه علوم پزشکي تبريز 9014
دانشگاه علوم پزشکي اصفهان 9245
دانشگاه علوم بهزيستي وتوانبخشي تهران  7145
دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور-اهواز 10486

 

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 6103
دانشگاه علوم پزشکی همدان  6472
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 8025

 

مشاوره انتخاب رشته گفتار درمانی پردیس

با وجود شهریه پرداز بودن دانشگاه پردیس و همچنین میزان شهریه بالایی آن، افراد زیادی مایل به تحصیل در این دانشگاه هستند. به نظر می‌رسد کیفت رشته‌هایی که این دانشگاه ارائه می‌دهد، موجب شده است تا داوطلبان امیدوار به جایگاه شغلی مناسب در آینده بدون اینکه تردیدی داشته باشند وارد این دانشگاه شوند. رشته گفتار درمانی یکی از همین رشته‌های مهم و پر طرفدار است که سالانه توسط دانشگاه پردیس ارائه می‌شود.  . برای مشاهده رتبه قبولی کنکور سراسری تجربی ۱۴۰۰ کلیک کنید.

هر فردی تنها با کمی پشتکار می‌تواند وارد دانشگاه پردیس شده و در رشته مورد علاقه خود تحصیل کند. در این مسیر بررسی آخرین رتبه‌های قبول شدگان در رشته گفتار درمانی سال‌های گذشته کمک قابل توجهی به داوطلبان می‌کند. این رتبه‌ها در تنظیم برنامه‌ریزی برای مطالعه و برای انتخاب رشته موثر هستند. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

با توجه به ابهاماتی که به طور مداوم در طول رسیدن به هدف تحصیلی وجود دارد، حضور مشاوران تحصیلی تا میزان قابل توجهی تاثیرگذار است. در زمینه مزایای استفاده از آخرین رتبه‌های گفتار درمانی نیز می‌توان از مشاوران کار بلد و با تجربه راهنمایی گرفت. این نوع از مشاوره‌ها داوطلب را به مسیر و به هدف خود نزدیک‌تر می‌کند و موجب می‌شود تا نتیجه رضایت بخشی به دست آید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه گفتار درمانی کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

برای قبولی در رشته گفتار درمانی پردیس چه رتبه‌ای مور نیاز است؟

هر فردی که مایل است در رشته گفتار درمانی پردیس پذیرفته شود، باید آخرین رتبه‌های این رشته را در سال‌های گذشته مورد بررسی قرار دهد. در متن مقاله آخرین رتبه‌های قبولی گفتار درمانی با توجه به سهمیه مناطق ارائه شد.

اطلاع از آخرین رتبه‌های قبولی گفتار درمانی پردیس چه تاثیری در موفقیت داوطلب خواهند داشت؟

با اطلاع از رتبه‌های گفتار درمانی می‌توان میزان شانس پذیرش هر داوطلب را مورد سنجش قرار داد. افرادی با توجه به این رشته‌ها در کنکور سراسری حاضر شوند، قادر خواهند بود تا رتبه مورد نیاز برای گفتار درمانی را کسب کنند.

سهمیه مناطق چه تاثیری در رتبه نهایی داوطلب دارند؟

داوطلبان کنکور سراسری با توجه به محل تحصیل دوران دبیرستان خود به سه دسته تقسیم می‌شوند. معیار سنجش هر داوطلب بر اساس رتبه بر اساس سهمیه منطقه شکل می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره