کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معدن پردیس ۱۴۰۰

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معدن پردیس ۱۴۰۰ چقدر می باشد؟ رشته مهندسی معدن از رشته های خاصی می‌باشد که داوطلبان خاص خود را نیز دارد چرا که این رشته از ده مشاغل سخت جهان می‌باشد. یکی از این روش های آگاهانه انتخاب رشته، استفاده از آخرین رتبه های قبولی رشته مهندسی معدن پردیس کنکور 99  می‌باشد که با توجه به آنها می‌توان شانس قبولی را تخمین زد. در ادامه این مطلب تعدادی از آخرین رتبه و تراز قبولی رشته مهندسی معدن پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 را ارائه کرده ایم. 

 

آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معدن پردیس ۱۴۰۰

دانشگاه های مختلف در ظرفیت پردیس خودگردان قبولی راحت تری نسبت به دوره روزانه همان دانشگاه خواهند داشت و از دلایل مهم آن این است که دوره پردیس خودگردان دارای شهریه بالایی هستند. به همین دلیل داوطلبان در الویت اول به سراغ انتخاب کد رشته محل های مربوط به دوره روزانه‌ می‌روند. برای اطلاع از رتبه‌ قبولی کنکور ریاضی سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

یکی از راه های تخمین شانس قبولی در رشته مهندسی معدن، مقایسه رتبه اکتسابی با آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معدن پردیس می‌باشد که اگر داوطلب هر چه رتبه نزدیکتری به رتبه قبولی در دوره روزانه یک دانشگاه را کسب کرده باشد، شانس قبولی در دوره پردیس همان دانشگاه را نیز خواهد داشت.

به همین دلیل در این قسمت از مقاله تعدادی از آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معدن پردیس ۱۴۰۰ ارائه کرده ایم.

 

منظقه یک 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 3409
دانشگاه صنعتی اصفهان 6657
دانشگاه صنعتی شاهرود 7851
دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) – قزوین 4124

 

منطقه دو | رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معدن پردیس کنکور 1400 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 4516
دانشگاه تهران 4882
دانشگاه کاشان 8147
دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) – قزوین 6227
دانشگاه زنجان 10318

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2159
دانشگاه تهران 2395
دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) – قزوین 4018
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

 

مشاوره انتخاب رشته

همانطور که گفتیم رشته مهندسی معدن در حال حاضر در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه نمی گردد، شما داوطلبان گرامی و علاقه مند به رشته مهندسی معدن می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل در ارتباط باشید و چنانچه اخبار جدید در مورد رشته مهندسی معدن در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه گردید، بتوانید مطلع شوید. برای مشاهده راهنما انتخاب رشته ریاضی کلیک کنید.

تمامی داوطلبان می توانند برای دریافت اخبار مرتبط با رشته مهندسی معدن ورتبه پذیرفته شدگان مهندسی معدن پردیس ۱۴۰۰ با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرند و جدید ترین اخبار را دریافت نمایند. 

بخوانید: مشاوره انتخاب رشته کنکور 1400

 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معدن پردیس ۱۴۰۰ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. آیا طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی رشته مهندسی معدن در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

    طبق دفترچه کنکور سراسری مهندسی معدن در دوره پردیس خودگردان ارائه نگردیده است.

  2. آیا داوطلبان می‌توانند جهت تخمین شانس قبولی‌شان از رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معدن پردیس ۱۴۰۰ استفاده کنند؟

    بله داوطلبان می‌توانند از آخرین رتبه پذیرفته شدگان مهندسی معدن پردیس برای تخمین شانس قبولی شان در کنکور سراسری استفاده کنند.

  3. رشته مهندسی معدن، طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی در کدام دانشگاه ها ارائه می‌شود؟

    طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی رشته مهندسی معدن در دو دوره روزانه و نوبت دوم برخی دانشگاه های سراسری ارائه می شود که در متن مقاله به آنها اشاره کردیم.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره