کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی صنایع پردیس کنکور ۹۹

رتبه قبولی مهندسی صنایع پردیس خودگردان کنکور ۹۹ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور 1401 گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. اگر شما نیز علاقه مند به تحصیل این رشته در دانشگاه پردیس خودگردان هستید، باید با بررسی کارنامه و رتبه پذیرفته شدگان کنکور سال های گذشته و مقایسه رتبه‌ی آنها با رتبه‌ی اکتسابی خود در کنکور، شانس قبولی تان را ارزیابی کنید. با توجه به درخواست داوطلبان عزیز، در این مطلب میخواهیم بررسی کنیم که آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی صنایع پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 چیست و کدام یک از دانشگاه های پردیس خودگردان این رشته را ارائه می‌دهند. 

 

رتبه قبولی مهندسی صنایع پردیس خودگردان کنکور ۹۹

دانشگاه پردیس خودگردان همچون سایر دانشگاه های سراسری، با توجه به رتبه در سهمیه دانشجو پذیرش می‌کند به همین دلیل در ادامه رتبه قبولی مهندسی صنایع پردیس خودگردان را به تفکیک سهمیه های ایثارگری و مناطق آورده‌ایم. برای اطلاع از رتبه لازم قبولی ریاضی ۱۴۰۱ در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

سهمیه ایثارگران 25 درصدی

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی شریف 524
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 502

سهمیه ایثارگران 5 درصدی

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1278
دانشگاه صنعتی شریف 1132

منطقه یک | رتبه قبولی مهندسی صنایع پردیس کنکور ۹۹

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1962
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1538
دانشگاه صنعتی شریف 2029
دانشگاه صنعتی شریف 2100

منطقه دو 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی شریف 1434
دانشگاه صنعتی شریف 1482
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1682
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1807

منطقه سه | رتبه قبولی مهندسی صنایع پردیس کنکور ۹۹

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی شریف 758
دانشگاه صنعتی شریف 818
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 913
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 808

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه مورد نیاز برای قبولی کنکور 👉

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱ 

انتخاب رشته کنکور ریاضی 1401 در دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت جداگانه انجام می‌گیرد که داوطلبان باید براساس رتبه و ترازی که در کارنامه کنکور برای آنها درج شده است، نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام کنند. لازم به ذکر است که دانشگاه پردیس خودگردان با توجه به رتبه‌ای که در سهمیه داوطلبان در کارنامه کنکور کسب می‌کنند، دانشجو پذیرش می‌کند یعنی شما برای بررسی رتبه قبولی مهندسی صنایع دانشگاه پردیس خودگردان کنکور ریاضی 99، باید کارنامه داوطلبان سهمیه مشابه خود را بررسی کنید. 

جهت انتخاب رشته حتما از مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور 1401 همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه لازم برای قبولی مهندسی صنایع پردیس خودگردان 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

سوالات متداول

رشته مهندسی صنایع در کدام یک از دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

از جمله دانشگاه های پردیس خودگردان که برای رشته مهندسی صنایع ظرفیت پذیرش اختصاص می‌دهد، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه صنعتی شریف است.

ظرفیت پذیرش رشته مهندسی صنایع در شعبه های پردیس بین الملل چقدر است؟

متاسفانه دانشگاه های پردیس خودگردان ظرفیت پذیرش محدود و کمتر از 50 نفر دارند.

با حدود چه رتبه‌ای شانس قبولی در رشته مهندسی‌صنایع دانشگاه پردیس خودگردان وجود دارد؟

در این مطلب آخرین رتبه‌های قبولی دانشگاه پردیس خودگردان در هر یک از سهمیه های مناطق و ایثارگری بررسی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره